Vyhľadávanie


Kontakt

Ing. Emil Grobauer
Prešov

+421517710398

E-mail: cergovfilm@gmail.com

Zábery zo zimného natáčania 2. dielu "Miznúca divočina 2"

19.02.2012 18:29

Videli ste film ČERGOV - Miznúca divočina ? Pre tých, ktorí ho už videli, aj pre tých ostatných mám dobrú správu. Začal sa natáčať druhý diel. Pozrite si prvé zábery zo zimného natáčania pripravovaného filmu "Miznúca divočina 2". Kedy bude hotový ? Rád by som bol, keby to bolo čo najskôr, ale všetko je vo hviezdach ... prvý diel sa natáčal 3 roky ;-)

A čo bude v druhom dieli ? Viac napätia a dobrodružstva, viac pohyblivých záberov, menej fotografií a hlavne viac divočiny. Pravej a nefalšovanej, autentickej. Profesionálnejšie spracovanie vďaka tomu, čo som sa už o filmovaní naučil. Pri takom poňatí filmovania, aké razím - žiadne aranžované zábery a 100% autenticita - sa nie všetko dá dopredu naplánovať, ale pevne dúfam, že sa vo filme objavia aj pohyblivé obrázky vlkov.

Dúfam, že aj s vašou podporou sa mi podarí druhý diel dokončiť čo najskôr. Za doterajšiu podporu všetkým srdečne ďakujem a verím, že mojim filmom zachováte priazeň a podporu aj v budúcnosti.Vwww.youtube.com/watch?v=xkOb_BQpVsg